099139
Dnes
Včera
Tento týden
Minulý týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
Od 1. ledna 2016
72
63
238
464
1194
2760
99139

Tvá IP: 34.229.24.100
17.07.2019 22:38

 

Upozornění:

Ti kdo mají ode mne voucher a nejsou moji klienti, prosím nenechávejte voucher na poslední chvíli.

Objednejte se nejdéle měsíc před skončením platnosti voucheru.
Pro velký počet stálých klientů, je delší čekací doba.

Děkuji za pochopení a budu se těšit u mne na masáži.

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž je právem označována za perlu mezi masážemi. Ve spojení s vůní aromatických olejů má velmi vysoký terapeutický a relaxační zážitek. Havajská masáž stimuluje přírodní síly organismu.

Díky zvýšenému proudění energie v tělě se odstraňuje velké množství fyzických, mentálních nebo energetických blokád a dochází k hluboké relaxaci organismu.

  • Odstraňuje napětí ve svalech, svalové spasmy a kloubní spojení,
  • stimuluje krevní oběh a lymfatický systém,
  • zlepšuje neurologické problémy a krevní systém,
  • detoxikuje,
  • umocňuje pocity klidu a pohody.

Používáme u ní velmi plynulé a měkké pohyby, které se dělají prsty, dlaněmi, ale především předloktími a lokty. Tato masáž je od dávných dob praktikována na Havajských ostrovech. Vychází z ostrovní léčitelské tradice a filosofie Hunu, jejíž cílem je zachování celkového zdraví a harmonie lidské bytosti.

 

Kontraindikace:

  • Infekční onemocnění a záněty, pooperační stavy,
  • kožní problémy, otevřené rány, modřiny, popáleniny,
  • křečové žíly,
  • těhotenství (částečná kontraindikace).

 

hawai

Pozor!

 

Ve dnech 20. července - 4. srpna 2019 jsem na dovolené.

Nemusíte se ničeho bát.

1, Nejdříve si telefonicky domluvíte termín a druh masáže o kterou máte zájem. Může se stát, že Vám telefon hned nevezmu, je to tím, že právě pracuji, ale hned jak to půjde, Vám obratem zavolám. Můžete se objednat i mailem. Viz. kontakty.

2, Když přijdete na masáž, můžete se posadit a v klidu si vypít šálek kávy, čaje nebo sklenici vody či džusu. Já Vám při té příležitosti položím pár otázek, týkajících se Vašeho zdraví tzn. (jestli berete nějaké léky, jestli se na něco léčíte, jestli máte nějaké potíže, při, kterých by masáž nebyla vhodná a nebo naopak, při kterých by byla velmi vhodná), abych věděla na co se mám při masáži zaměřit. Pak už Vás zavedu do masážní místnosti, kde Vás nechám o samotě, abyste se mohli svléknout do spodního prádla a lehnout na masážní lehátko. Všechny části těla, která nebudou masírovány, budou samozřejmě zakryty ručníkem.

3, Pak už si v klidu můžete vychutnávat masáž za znění relaxační hudby a vůně vonných esencí. Snažím se, aby si klient celou proceduru užil, odpočinul si a třeba i pospal a po masáži se cítil dobře, plný nové síly a energie. Platíte pouze za čistý čas masáže.

4, Potom se obléknete a pokud budete spokojeni a budete mít zájem, můžete si domluvit další termín.

 

Ke každému klientovi přistupuji individuálně, nikdy nezaškodí dobrá nálada a úsměv na tváři, který značí, že srdce je doma.

Masíruji pouze Bio oleji.