"Být zdravý je naše největší bohatství a pečovat o zdraví, naše nejlepší investice."

 

jarka2

Vítám Vás na mých webových stránkách. Ráda Vás přivítám i osobně v prostředí, kde se budete cítit jako doma.

Přijděte si odpočinout a načerpat novou energii.

Těším se na Vaši návštěvu!

 

Jmenuji se Jaroslava Vrhelová a jsem masér pro sportovní a rekondiční masáže. Učila jsem se od těch nejlepších v Eduspa College v Praze.

Lektoři většinou lékařského vzdělání se nám snažili předat všechny své znalosti, dovednosti a umění v tomto oboru, ale také to nejdůležitější: a to, že dobrému masérovi jde především o kvalitu, ne o kvantitu. Především, ale masíruje se srdíčkem.

Od prvních okamžiků v této škole jsem věděla, že je to práce, která mě bude bavit. Vždy jsem chtěla být nějak prospěšná a pomáhat lidem.

Do školy občas chodím i nadále, abych si stále doplňovala vzdělání.

 

KOLIK JSTE OCHOTNI INVESTOVAT DO SVÉHO ZDRAVÍ?

Přiznejme si, že většina z nás, sáhne raději po nějakém medikamentu. Ten však utiší bolest jen na chvíli. Farmaceutické firmy si udělaly na našem zdraví docela slušný byznys. Díky reklamám nám vnucují léky, které nám zaručeně pomohou, ale jen něčemu. Jinému zase ublíží, je to přece jenom chemie. A to už se nezmiňuji o jejich cenách.

Většina nemocí vzniká ze stresu, přepracovanosti, špatné psychiky, životního stylu, málo pohybu atd. Pravidelnou masáží můžeme předejít některým komplikacím a udržet si tělo i duši zdravé a v pohodě do pozdního věku. A finančně nám to vyjde rozhodně levněji.

Bohužel je doba, kdy většina lidí utrácí raději za požitky jako je alkohol, cigarety, nezdravé jídlo, zábava.

My ženy raději do zkrášlovacích prostředků. Prostě investujeme raději do toho, co je vidět na povrchu. A co uvnitř? Každá bolest, ať už fyzická nebo psychická se projeví na našem obličeji, hlavně v očích. Ne nadarmo se říká, že oči jsou okno do naší duše. Pokud je nám zle, žádné zkrášlování nepomůže. Krása člověka vychází z jeho nitra. Pokud jsme uvnitř zdraví a spokojení, celí záříme a vypadáme úžasně.

Ale to už záleží na každém z nás, co je pro něho důležité.