Nemusíte se ničeho bát.

1, Nejdříve si telefonicky domluvíte termín a druh masáže o kterou máte zájem. Může se stát, že Vám telefon hned nevezmu, je to tím, že právě pracuji, ale hned jak to půjde, Vám obratem zavolám. Můžete se objednat i mailem. Viz. kontakty.

2, Když přijdete na masáž, můžete se posadit a v klidu si vypít šálek kávy, čaje nebo sklenici vody či džusu. Já Vám při té příležitosti položím pár otázek, týkajících se Vašeho zdraví tzn. (jestli berete nějaké léky, jestli se na něco léčíte, jestli máte nějaké potíže, při, kterých by masáž nebyla vhodná a nebo naopak, při kterých by byla velmi vhodná), abych věděla na co se mám při masáži zaměřit. Pak už Vás zavedu do masážní místnosti, kde Vás nechám o samotě, abyste se mohli svléknout do spodního prádla a lehnout na masážní lehátko. Všechny části těla, která nebudou masírovány, budou samozřejmě zakryty ručníkem.

3, Pak už si v klidu můžete vychutnávat masáž za znění relaxační hudby a vůně vonných esencí. Snažím se, aby si klient celou proceduru užil, odpočinul si a třeba i pospal a po masáži se cítil dobře, plný nové síly a energie. Platíte pouze za čistý čas masáže.

4, Potom se obléknete a pokud budete spokojeni a budete mít zájem, můžete si domluvit další termín.

 

Ke každému klientovi přistupuji individuálně, nikdy nezaškodí dobrá nálada a úsměv na tváři, který značí, že srdce je doma.

Masíruji pouze Bio oleji.